‹‹
Pakendatud õunad

Pakendatud õunad

1 kg, 100% biolagunevas kotis

Kadastiku Õunaaias kasvanud õunad leiad “Saaremaa õun” kujundusega nägusas kotis. Pakendatud õunu on mugav kaupluses korvi tõsta ja samuti võid olla kindel, et õunu on katsunud vaid meie töötajate hoolsad, puhastes kinnastes käed. 

Pakendi netokaal on 1kg. 

Klass II tähistab eelkõige, et õunad võivad ühes pakendis olla erineva suurusega.

Õuna sort on märgitud kas pakendi esiküljel või leiad selle pakendi tagaküljel lisaetiketilt.

Kui soovid osta õunu rohkem, vali mitu pakki või võta meiega ühendust, et osta õunu lahtiselt suuremas koguses. Kontaktivormi leiad lehekülje allosas. 

Peame oluliseks hoida meie loodust puhtana. Selle tõttu oleme valinud õunte pakendamiseks 100% biolaguneva koti! Meie õunakotid on toodetud looduslikust toorainest ja need lagunevad aja jooksul täielikult, jätmata keskkonda mikroplastide jääke.  

Kuidas pakenditega toimida kui need on tühjaks saanud? 

Meie kottidel on TÜV Austria “home compost” sertifikaat, mis lubab kotid panna biolagunevate jäätmete hulka ning julgesti ka kodusesse kompostikasti. Vastava markeeringu leiad pakendilt. Palun ära aseta meie kotte tavalisse pakendikonteinerisse, sest sealt on biomaterjali keeruline välja sorteerida.

Ole kokkuhoidlik ja nutikas ning taaskasuta meie õunakotte peale seda kui need on tühjaks saanud - näiteks biojäätmete kogumiseks. Nii on sul mugav need viia biojäätmete konteinerisse või komposti. 

Kust saad meie pakendatud õunu osta?

Kauplustes:

  • Suuremates Selverites üle Eesti
  • Prisma peremarketites
  • Stockmann Eesti kaubamaja toiduosakonnas
  • Valikuliselt Coopi kauplustes üle Eesti
  • Kuressaare ja Muhu Coop Konsumites

Veebipoodidest:

Meiega otse ühendust võttes: